Jump to content
Sign in to follow this  
Enterial

xp rate, items

Recommended Posts

verkiat visi del tu xp rates :D nu nezinau man tai greit viskas kyla :D  norit kas per 2h butu 99 viskas nu neidomu taip tai per para maxed total

second taip visko truksta boss/skills i pan ides juk tvarko padeda ir pan,  bet del XP RATES nu gal jei jau taip visiem blogai tai gali padidint biski. asmeniskai man tai ir taip dideli tie rates..

• Like 1

40 minutes ago, Arm1s said:

verkiat visi del tu xp rates :D nu nezinau man tai greit viskas kyla :D  norit kas per 2h butu 99 viskas nu neidomu taip tai per para maxed total

second taip visko truksta boss/skills i pan ides juk tvarko padeda ir pan,  bet del XP RATES nu gal jei jau taip visiem blogai tai gali padidint biski. asmeniskai man tai ir taip dideli tie rates..

niekas nekalba kad 500x kalbu apie 150x ar kazka tokio nes dbr kelsi ilsiausiai ir nera del ko vargt + plius galetu but pns i senaji emps mazas exp bet custom bosu buvo ir pns ir ziekit kiek zmoniu zaide po 1k, reik mokintis ir populiariausiu server, nzn del ko zmones nusiteike pries custom bet yra pora servu kurie vien del tu custom players laiko

butu kaip senas emps ce pzdc butu, zaideju sociai, phat bonusus  duoda, f cape tradeble, banshees meta bandos itemus , todel buvo ir sunku kelt, bet  uztat uzkelus buvo kazkokia nauda , daug kas pk eidavo nes smagu budavo, visokie troll mesdavo ags ir pns, o jei darys kaip rs tai niekuom nesiskirs ir kitu servu, zmonems reikia naujoviu

Del item dar yra laiko, tačiau del xp rates, nemanai kad jau po laiko? nes yra tokiu kurie nemazai 99 turi su tais paciais xp rates, jeigu pakels, tai tiesiog neteisinga butu.

• Thanks 1

54 minutes ago, Heat said:

Del item dar yra laiko, tačiau del xp rates, nemanai kad jau po laiko? nes yra tokiu kurie nemazai 99 turi su tais paciais xp rates, jeigu pakels, tai tiesiog neteisinga butu.

kadangi as vienintelis turiu :D tai man nieko tokio svarbu zmoniu butu ir kaip chebra norretu kad tik geriau serveriui butu

1 hour ago, Arm1s said:

kadangi as vienintelis turiu :D tai man nieko tokio svarbu zmoniu butu ir kaip chebra norretu kad tik geriau serveriui butu

Bet kandangi nekeis, nera ko nerimauti :D 

2 hours ago, Heat said:

reikia ziureti kaip nuspres dauguma, o ne keli, yra vienas servas keliau su 10x ir uzmaxinau poto padare visiems 600x

tiem kurie ilgai vargo buvo atsilyginta, cia irgi galetu kazkas tokio buti manau nuskriaustu nebutu

2 hours ago, Enterial said:

reikia ziureti kaip nuspres dauguma, o ne keli, yra vienas servas keliau su 10x ir uzmaxinau poto padare visiems 600x

tiem kurie ilgai vargo buvo atsilyginta, cia irgi galetu kazkas tokio buti manau nuskriaustu nebutu

ideja gera pritariu :) siaip toks ir servas geriausas butu nu kaip osrs daro pagal votes balsuoja kaip zmones nori taip padaro atsisako idejos nedaro ir  pan

juk ir serveri gali padaryt kaip dauguma nori pageidauja  zmoniem nuo to  geriau, o savininkui zmoniu geriau tik pinigai :)

• Like 1

Arba leisti pasirinkti kelis xp variantus. Dabartiniams vartotojams irgi išmestu galimybę pasirinkti ar nori žaisti su kokiais 20-100xp rates, ar didesniais 500+ . Pasirinkęs xp rate kiekį būtų prie dabartiniu xp arba pridedama apskaičiavus seną turėtą stats xp ir konvertavus į naują, arba sumažinama jeigu pasirenki sunkesnį žaidimo rėžimą. 

Bet kaip ir daugelyje serverių mažesnis xp rates turėtų suteikti kažkokių ir papildomų privilegijų.